SVETAINĖ IR AŠ

    APIE SVETAINĘ

Dėkoju, kad užsukote į mano svetainę. Ieškodamas temos, internete pasigedau puslapio, kuris būtų akcentuotas būtent į laisvalaikio praleidimą, žaidžiant laisvalaikio žaidimus. Taigi, mano šios internetinės svetainės tikslas – pateikti visą eilę susistemintų  laisvalaikio žaidimų, skirtų įvairiausioms progoms: vakarėliams, gimtadieniams, kt. šventėms ar tiesiog laisvo laiko praleidimo paįvairinimui. Kaip ir supratote, svetainė bus daugiausia informacinio pobūdžio.

Galbūt turėsite pasiūlymų, minčių, patarimų ar tiesiog šiaip pastebėjimų dėl svetainės dizaino, išvaizdos, patogumo, meniu ir t.t. Visada esu atviras kritikai, pasiūlymams, pastaboms. Komentarų skiltis visada laukia JŪSŲ :) Na, o iš savo pusės pažadu tikrai ne vieną žaidimą, pasiūlymą. Kai kuriuos galbūt ir būsite girdėję, ar kažkur jau išbandę, taigi būtų įdomu, kad pasidalintumėte, kaip jums vienas ar kitas pasiūlymas pavyko. Informacijos esu prikaupęs daugybę, tad po truputį svetainės turinys bus pildomas. Taigi, kaip ir šiam kartui tiek. Susitiksime komentaruose :)

APIE MANE

IMG_2149

Taigi, mano vardas Deividas  :) Pagal specialybę esu pedagogas, tačiau tam tikrą laiką juos atidirbęs, netikėtai sau ir kitiems, pasukau kitu keliu, taigi dabar dirbu valstybės tarnyboj :) Esu vedęs, turiu dukrą ir sūnų. Na manau, tiek trumpai apie save :)

KONTAKTAI

Jei turite kokių klausimų, pastebėjimų, pasiūlymų, prašome rašyti: el. p. sabanskis@gmail.com

Svetainės profilio adresas Facebook: https://www.facebook.com/pages/Laisvalaikio-%C5%BEaidimai/165273213652332

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>