UŽDUOČIŲ ŽAIDIMAI

ATPAŽINK SAVO ŽMONOS RANKĄ

Užrištomis akimis pakviesti savanoriai vyrai turi atspėti iš daugelio ištiestų moterų rankų, kurios priklauso jų žmonoms. Jei spėja vyrai, galima pasiūlyti moterims nusiimti žiedus, šiek tiek apsunkinant užduotį.

APRENK MERGINĄ

Kiekviena vakarėlio mergina rankoje laiko į ritinėlį susuktą dešimties metrų ilgio kaspiną ar juostelę. Vyriškis,neliesdamas rankomis, vien tik lūpomis paėmęs kaspino galą turi apvynioti juo damą. Šį žaidimą laimi tas, kuris greičiau arba gražiau “aprengia” savo damą. Variantas – išrinkti dvi poras, kurios rungtųsi tarpusavyje.

KAS DAUGIAU SURAS

Žaisti galima tiek lauke, tiek viduje. Žaidėjai padalinami į grupeles mažiausiai po 4 žaidėjus. Kiekviena grupė pasirenka gyvūno pavadinimą ir atitinkamą garsą, taip pat išrenka vadovą. Kiekvienos grupės tikslas – surinkti kuo daugiau maisto (popieriaus lapelių, riešutų ar saldainių). Žaidimui prasidėjus kiekvienas žaidėjas gali ieškoti maisto žaidimo teritorijoje, tačiau jš paimti nuo žemės gali tik grupelės vadovas. Kiti žaidėjai maisto paimti negali. Kai kiti žaidėjai suranda maisto, stovėdami šalia turi skleisti sutartą garsą, kol ateis vadovas. Kai vadovas paima maistą, galima ieškoti toliau. Komanda, kuri surenka daugiausia maisto per tam tikrą laiką, laimi.

LIETIMO KONKURSAS

Pakviečiami du arba trys savanoriai, jiems užrišamos akys. Jie turi nustatyti, kuri moteris sėdi prieš juos, jas liesdami. Variantas: galima liesti tik kelius, arba plaukus, veidą. Na, improvizacijai vietos daug 🙂

MAZGAS

Reikalinga kuo daugiau žaidėjų. Visi sustoja ratu ir susikabina rankomis (vienas žaidėjas turi būti išsiųstas už durų). Tada visi esantys rate, nepaleisdami rankų turi susipinti, galima lipti per kitų rankas, apsisukti, tik labai svarbu jokiu būdu nepaleisti rankų. Tada pakviečiamas išėjęs žaidėjas, kuriam liepiama išpainioti.

PADARYK MAKIAŽĄ

Žaidžia keletas vaikinų ir merginų porų. Vaikinams užrišamos akys ir jiems pasiūloma padaryti merginoms makiažą. Žinoma, kosmetikos būtina paruošti kuo daugiau 😉 Laimėtojus gali išrinkti likę vakarėlio dalyviai.

PER MINUTĘ

Pažymima starto bei finišo linija. Žaisti gali ir didesnė grupė žmonių, tarkim 10-15 asmenų. Po vedančiojo signalo, žaidėja pradeda judėti tokiu savo pasirinktu tempu, kad finišą kirstų lygiai po minutės. Negalima sustoti, lėtinti ar didinti judėjimo greičio. Laimi tas žaidėjas, kuris po minutės bus arčiausiai finišo arba jį kirs.

SUMAIŠYTI BATAI

Žaidimo metu merginų batai nuaunami ir sumaišomi. Vaikinams užrišamos akys, merginos pasodinamos. Vaikinai turi apmauti 2 vienodus tinkamus batelius, atitinkančius ir kojos dydį. Šiaip gan linksmas žaidimas. O dar linksmiau, jei merginos nieko nesako ir sukryžiuoja kojas, tada vaikinas nebesusigaudo kur ir kokios kojos, ir kurias reikia apauti.

DEGUSTACIJA

Galite pakviesti savo svečius į degustaciją. Jų yra pačių įvairiausių – populiariausios vyno, bet gali būti ir sūrių, šokolado, arbatos, kavos, egzotiškų patiekalų ragavimas, laikantis ypatingų tradicijų, ritualų. Tai puiki galimybė ne tik paskanauti tam tikros rūšies maisto ar gėrimo, bet ir sužinoti naudingų dalykų apie jo istoriją, gamybą, vartojimo etiketą.  Galite degustuoti ir vieni kitų patiekalus – kiekvienas atsineša po vieną savo firminį, o kiti ragauja ir bando atspėti, iš ko ir kaip jis ruoštas.

 

 

vakarėlių žaidimai, žaidimai suaugusiems

@ 2013 Visos teisės saugomos. Draudžiama be administratoriaus leidimo naudoti ir platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse. Kontaktai - sabanskis@gmail.com - 2019 www.zaidziutaip.lt


Hit Counter provided by orange county divorce attorney