UŽSTALĖS ŽAIDIMAI

SUDĖLIOK PALINKĖJIMĄ

Prieš žaidžiant šį žaidimą, žaidimo vedėjui reiktų iš anksto pasiruošti tiek lapelių, kiek bus svečių. Lapelius galima imti spalvotus, kad būtų paprasčiau. Tarkim: imu geltonų lapelių tiek kiek yra svečių. Ant kiekvieno reikia surašyti tą pačią frazę: linkiu jubiliatui. Tada imu kitą spalvą – baltus lapelius. Ant jų, tiek kiek yra svečių, tiek surašyti reikia palinkėjimų, kurie be abejo gali būti ir netikėti, linksmi. Tada svečiai išsitraukia po vieną kortelę iš abiejų spalvų lapelių ir paeiliui perskaito, kokį jie gavo sudėlioję palinkėjimą. 

PASVEIKINK SUKAKTUVININKĄ

Žaidimo vedėjas prašo visų svečių atsistoti ir paeiliui pasakyti, už ką jie myli ir gerbia sukaktuvininką. Svečių atsakymai kartotis negali. Atsakyti reikia per 10 sekundžių. Jei žaidėjas nebežino ką sakyti ar jo atsakymas kartojasi, tas žaidėjas iškrenta t. y. atsisėda. Laimi ilgiausiai išsilaikęs žaidėjas. Žaidimo vedėjas gali prieš žaidimą pasakyti, kad žaidimo prizas tikrai įspūdingas, koks – neįvardina. O prizas gali būti, na kad ir bučkis nuo sukaktuvininko.

JUBILIATO NORAI

Žaidimo vedėjas paeiliui kiekvienam svečiui užduoda klausimą: kaip jis mano, ką šioje kompanijoje norėtų matyti jubiliatas? Visi svečių atsakymai turi prasidėti ta pačia raide, kaip ir švenčiančio gimtadienį.  Beje, atsakymai kartotis neturėtų.

SVAJONIŲ IŠPILDYMAS

Švenčiantis gimtadienį žmogus turėtų iki gimtadienio šventės surašyti ant lapelių tiek savo svajonių, norų, kiek šventėje bus svečių. Šventės metu žaidimo vedėjas visiems svečiams duoda išsitraukti po lapelį su jubiliato norais ir svajonėmis. Tada, kiekvienas svečias paeiliui garsiai perskaito jubiliato svajonę ir pasako, kaip jis prisidėtų prie tos svajonės įgyvendinimo. Žinoma, svečių atsakymai gali būti tiek rimti, tiek linksmi ir netikėti. 

DAROM BANGĄ

Žaidimas „Darom bangą“. Eiga: dalyviai sėdi už stalo ar ant grindų šalia vienas kito. Vienas padaro kokį judesį savo kaimynui iš dešinės/kairės (baksteli alkūne, iškiša liežuvį, patempia ausį ir t.t.). Kaimynas turi padaryti tą patį judesį savo kaimynui iš dešinės/kairės. Žaidžiama tol, kol kas nors susijuokia ar nusišypso. Pastarasis išeina iš žaidimo. Laimi „rimčiausias“ žaidėjas.

užstalės žaidimai, vakarėlių, gimtadienių žaidimai, žaidimai suaugusiems, vestuviniai žaidimai

11 comments


 1. geri tik reiketu daugiau nes s

 2. Labai idomus zaidimai ir linksmi :P XD

 3. admin debesiux

  dekui :) ieskom tokiu zaidimuku, kurie butu maziau girdeti, ne tokie nuvalkioti ir pan. visada prasom ir jusu pasidalinti, jei tik ka suzinote :) ar kokia uzduoti idomesne, ar siaip, kad ir misle kokia negirdeta ir t.t. :)

  • MAFIJA
   Kuo daugiau žmonių, tuo linksmiau žaisti 6<.
   Mafijai reikalinga burtų keliu ištraukiami lapeliai.Ant lapelio turi būti parašytas veikėjas.Veikėjai:
   Dievas,Daktaras,Policininkas,Mafija,Mafija,Valstietis,Valstietis.
   Kai visi ištraukia po lapelį, niekam nerodo.Visi žmonės sudaro miestelį, kuriame mafijos žudo, daktarai gydo ir t.t.
   Dievas atsistoja ir sako: Į miestelį atėjo naktis.
   Visi užsimerkia.Tik Dievas visą laiką būna atsimerkęs.
   Dievas sako: Į miestelį ateina mafijos.
   Tada mafijos atsimerkia ir kartu išsirenka žmogų,kurį nužudo parodydami pirštu.Dievas taria: Mafijos užmiega ir atsikelia daktaras. Tuomet mafijos užsimerkia ir toliau miega, o daktaras atsimerkia.Daktaras bando ką nors pagydyti išsirenka ir parodo.Jei tas žmogus buvo nužudytas ir dabar jį daktaras pagydė Dievas rodo nykštį į viršų, jei ne tuomet nykštį į apačią.Tuomet Dievas sako:Daktaras užmiega atsikelia policininkas.Policininkas parodo ką nori patikrinti, jei parodo mafiją Dievas rodo nykštį į viršų, jei ne, į apačią.Dievas taria:Policininkas užmiega ir atsikelia visas miestelis.Valstiečiai nieko nedaro.Tada Dievas praneša kas nužudytas, o gal ne, nes pagydė, bet nieks neišsiduoda kas yra kas.Jei kažkas nužudytas žmogus atsistoja prie Dievo būna angelas :D , ir gali neužsimerkti.Dievas pasako ką nužudė(Policininką,daktarą ar valstietį…)
   Vyksta teismas.Visi balsuoja ką uždaryti į kalėjimą už žudymą. Mafijos balsuoja už kitus ir nenusileidžia.Kas surenka daugiausiai balsų eina į pas Dievą.Dievas praneša kas jis buvo, jei mafija tai visas miestelis džiaugiasi, bet nepamiršta, kad dar yra viena mafija.Jei kas nors kitas nuėjo pas Dievą tai jau nelabai gerai.
   Žaidimas tęsiasi tol kol nebelieka mafijų arba kitų veikėjų.Žaidimą laimi įvairiai kartais mafijos, kartais miestelis.Būna išimčių, jei per daug arba per mažai žmonių gali nebūti dviejų mafijų ar valstiečių.Jei per daug, siūlau dar du veikėjus damą ir ateivį.Kai Dievas pasako,kad turi atsikelti dama tai ji kažką užtildo ir Dievas ryte praneša kas negalės kalbėti iki sekančio vakaro.Ateivis- jei jį nužudo mafiją, jis pats tampa mafija ir jų būna net trys!Kai ateina ateivio eilė keltis jis parodo nykštį į viršų, jei jį nužudė.Bet jei nenužudė, nykštį į apačią.Dievas turi turėti daug atminties, nes gali pamiršt :D Sėkmės žaidžiant

  • Gimtadienio žaidimas „Darom bangą“

   Eiga:

   Gimtadienio dalyviai sėdi už stalo ar ant grindų šalia vienas kito.
   Vienas padaro kokį judesį savo kaimynui iš dešinės/kairės (baksteli alkūne, iškiša liežuvį, patempia ausį ir t.t.).
   Kaimynas turi padaryti tą patį judesį savo kaimynui iš dešinės/kairės.
   Žaidžiama tol, kol kas nors susijuokia ar nusišypso. Pastarasis išeina iš žaidimo.
   Laimi „rimčiausias“ žaidėjas.

 4. Deimukas

  Žaidimas “Koks tu esi?”
  Visi žaidėjai parašo ant lapelio po 6 gyvūnus. Tuomet vedėjas (ar kas kitas) pasako, ką tie gyvūnai reiškia. Reikšmės:
  1. Toks tu darbe
  2. Toks tu namuose
  3. Toks tu svečiuose
  4. Toks tu meilėje
  5. Toks tu nori tapti
  6. Toks tu dabar

  Žaidimas “Išminčius atsakys”
  Visi žaidėjai gauna po 2 lapelius. Ant vieno jų surašomi klausimai (geriau, kad prasidėtų “kodėl”), sumaišomi ir sudedami į vieną kruvelę, o ant kitų lapelių surašomi atsakymai (prasidedantys “todėl, kad” arba “nes”) jie taip pat sumaišomi ir sudedami į kitą krūvelę. Kiekvienas žaidėjas traukia vieną klausimo lapelį ir vieną atsakymo. Juos perskaito. Rezultatas turėtų gautis linksmas ir juokingas. O ypač, jei linksma kompanija.

 5. SIMONA

  Noreciau baliaus zaidimu

 6. Man patiko Deimuko zaidimas

 7. Rugilė

  Labai patiko žaidimai, taip pat ir Deimuko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>