Žaidimai naudojant popierių

SVEČIŲ PATARIMAI

Prie kiekvieno svečio reikia padėto po popierinę kortelę ir aplink stalą pasiųsti keletą rašiklių. Svečių paprašoma ant kortelių parašyti jauniesiems skirtą palinkėjimą, patarimą ar pasiūlymą. Tada jaunieji surenka korteles. Kol vyksta šokiai ar svečiai nesėdi prie stalo, jaunieji perskaito korteles ir išrenka jiems labiausiai patikusius palinkėjimus, patarimus ir pan. Grįžus svečiams prie stalo, jaunieji garsiai perskaito visas korteles ir apdovanoja svečius, kurių patarimus ar palinkėjimus jaunieji išsirinko. 

ŽAIDIMAS SU LAIKRAŠČIŲ IŠKARPOM

Reikia iš anksto prisikarpyti iš įvairių laikraščių ir žurnalų straipsnių antraščių. Sudėkite jas į voką, o susirinkus svečiams, paklauskite kokio nors vieno klausimo: „Ką jie mano apie gyvenimą”, „Ko tikisi iš čia susirinkusių svečių” ir pan. Svečiai negali atsakinėti tai, ką jie norėtų pasakyti. Savo atsakymą svečiai išsitraukia iš voko. Taigi, netikėtumai garantuoti 🙂



MIŠRAINĖ

Žaidimo tikslas: Sujungti į vieną pasakojimą nesusijusius žodžius
Žaidėjų skaičius: komandos po 3-4 žaidėjus (nors esame bandę ir su didesniu skaičiumi žaidėju, tad tinka žaisti ir 5-6).
Reikia: popieriaus, rašiklių.Taisyklės:
Ant popieriaus lapelių užrašykite po 3 nieko bendro neturinčius dalykus. Kiekviena komanda ištraukia lapelį ir turi sukurti neilgą pasakojimą, kuriame būtų minimi visi 3 žodžiai. Rinkiniai galėtų būti įvairiausi ir tarpusavyje visiškai nesusįję (jūsų išradingumui galimybė pasireikšti):

Lemputė, advokatas, kaktusas;

Įdomiausio pasakojimo autoriai tampa nugalėtojais, kuriuos gali išrinkti žaidimo vedantysis, arba prieš žaidimą sudaryta komisija.

NORŲ IŠSIPILDYMAS

Visi ant popieriukų užrašo norus, na pvz.: noriu atsistoti ant stalo ir padainuoti (bet negalima rašyti, noriu, kad kaimynas iš kairės suvalgytų svogūną ir t.t.,) tai turi būti asmeniška, kad tu nori. Sudedami visi norai į kokį nors indą. Tada po vieną einama prieš auditoriją ir traukiami popierėliai. Ir kas būna parašyta, tai reikia įvykdyti. Aišku proto ribose, bet čia jau prieš pradedant žaidimą reikia susitarti.



NUPIEŠK MERGINĄ

Žaidžia pora – vyras ir mergina. Vyras atsisėda ant kėdės, o mergina vyrui ant kelių. Vaikinui užrišamos akys. Mergina laiko popieriaus lapą, o vaikinas turi piešti merginą. Mergina tuo metu jam patarinėja kur ir kaip piešti. Dalyvauti gali dvi, trys poros. Laimėtoją gali išrinkti vakarėlio dalyviai, pvz.: plojimais.

SURIMUOK

Žaidimo esmė – kurti eiles, rimuojant tam tikrus žodžius. Paprastai parenkami patys įvairiausi ir sunkiai tematiškai besirimuojantys žodžiai. Išbandytas puikus būdas tiek pasilinksminti prie stalo, tiek smagiai praleisti laiką sąmojingų žmonių draugijoje.Galima pasiskirstyti komandomis, galima kiekvienam atskirai duoti rimuoti, nustatant tam tikrą laiką. Variantų daug. Visais atvejais, reikalingas vedėjas.

LINKSMASIS TESTAS

Žaidimas tinkamas, kai dalyvių nėra daug, nes greit pabosta klausyti. Optimalu, kai žaidžia, na kad ir sakykim trys poros. Reikia, kad būtų lyginis žaidėjų skaičius. Vienas gali būti žaidimo vedėjas. Kiekvienas poros žaidėjas, turėdamas omeny savo porininką (ę), ant lapelio stulpeliu turi surašyti dešimt įvairiausių gyvūnų (gali būti vabzdžiai, paukščiai, šliužai). Nei moterys, nei vyrai vieni kitiems savo gyvūnų nerodo ir tarpusavyje nesitaria. Surašius, vedėjas surenka porų lapelius ir perskaito juos taip (daugtaškio vietoje įterpdamas įrašyto gyvūno pavadinimą): moterys apie vyrus parašė šiuos gyvūnus: 1. Švelnus kaip… 2. Stiprus kaip… 3. Bendraujantis kaip… 4. Galingas kaip… 5. Nepriklausomas kaip… 6. Šypsosi kaip… 7. Tvarkingas kaip… 8. Įsimylėjęs kaip… 9. Drąsus kaip… 10. Gražus kaip…

Vyrai apie moteris: 1. Transporte kaip… 2. Su giminaičiais kaip… 3. Su kolegomis kaip… 4. Parduotuvėje kaip… 5. Namuose kaip… 6. Kavinėje kaip… 7. Su viršininku kaip… 8. Su draugais kaip… 9. Lovoje kaip… 10. Pas gydytoją kaip…




AR PAŽĮSTI SAVO PORININKĄ?

Žaidime dalyvauja poros. Reikalingos priemonės: 2 lapai su klausimais.

Eiga: Abiejuose lapuose iš anksto surašomi vienodi klausimai:

  • Vestuvių data.
  • Koks oras buvo vestuvių dieną?
  • Kokia savaitės diena buvo vestuvių diena?
  • Kokios spalvos buvo jaunojo kostiumas?
  • Kokia buvo jaunosios šukuosena?
  • Kiek buvo palydos automobilių?
  • Kokios spalvos vyro (žmonos) akys?
  • Kokias gėles mėgsta žmona (vyras)?
  • Kokius kvepalus mėgsta žmona (vyras)?
  • Kokias knygas mėgsta žmona (vyras)?
  • Kokią spalvą mėgsta žmona (vyras)?
  • Kokia spalva labiausiai tinka žmonai (vyrui)?
  • Kokį patiekalą mėgsta žmona (vytas)?
  • Koks mėgstamiausias dainininkas/rašytojas žmonai (vyrui)?
  • Kada vyras paskutinį kartą dovanojo žmonai gėlių?
  • Kada žmona paskutinį kartą gamino vyrui skanius pietus?

Tuomet lyginama, ar sutampa nuomonės ir faktai. Ta pora, kurios atsakymai geriausiai sutampa, paskelbiama tobuliausia.

KODĖL MYLI?

Reikalingos priemonės: popieriaus lapeliai ir rašymo priemonės.

Žaidimo eiga: Visi gimtadienio svečiai ant lapelių parašo po 1 patį mylimiausią savo turimą daiktą ir įvardina 5 priežastis, kodėl jis mylimas.

Tuomet vedėjas paprašo visų gimtadienio dalyvių nubraukti daikto pavadinimą ir vietoje jo įrašyti savo vyro/mylimojo ar žmonos/mylimosios vardą ir garsiai perskaityti priežastis.