Ką veikti su vaikais, kai lauke lyja?

olimpiadaKai lauke lyja, oras darganotas, o vaikai zyzia, ką veikti, ką veikti, laisvu laiku siūlome suorganizuoti šeimyninę arba draugų olimpiadą. Žaisti būtų galima tiesiog kambaryje ar kitoje patalpoje. Taigi, nieko nelaukime ir pradėkime: 

Pirma rungtis: rutulio stūmimas. rutulys – tai iš popieriaus suglamžytas ir smarkiai suspaustas didesnis rutulys. Metikas turi atsistoti vieną koja į apskritimą, nupieštą ant grindų (gali būti padėtas lankas arba iš vilnonio siūlo suformuotas apskritimas). Apskritimas turi būti tokio dydžio, kad vos vos tilptų koja. Rutulį reikia ne mesti, bet stumti nuo peties. Laimi tas žaidėjas, kuris toliausiai nustumia rutulį.

Antra rungtis: disko metimas. Reikalingas iš lengvo popieriaus iškirptas diskas. Tikslas – nuo pažymėtos linijos nusviesti diską kuo toliau. Laimėtojas – toliausiai numetęs diską žaidėjas.Trečia rungtis: kas daugiau numuš. Iš storesnio kartono iškerpama keletas rutulių. Pažymima linija. Nuo jos, kokių 3-5 metrų atstumu norima forma sustatoma keletas plastmasinių tuščių butelių nuo limonado. Tikslas – kiekvienam žaidėjui metant sutartą skaičių metimų, numušti kuo daugiau taikinių. 

Ketvirta rungtis: kas daugiau pataikys. Vėlgi iš storesnio kartono iškerpama tuščiavidurių rutulių. Toliau naudojimui tiks tie patys plastmasiniai buteliai, tik juos reikia pripildyti vandens. Pažymėjus liniją, buteliai sustatomi 3-5 metrų atstumu bet kokia tvarka. Žaidėjai paeiliui meta sutartą skaičių metimų. Laimi žaidėjas daugiausiai ant butelių užmetęs popierinių rutulių. 

Šias ir kitas, savų sugalvotas, sukurtas estafetes, rungtis, kitas įvairiausias užduotis kuo puikiausiai galite pažaisti esant blogam orui. Gerų įspūdžių ir smagaus kartu su vaikais praleisto laiko 🙂