Žaidimai, kurių metu reikia padainuoti ar kažką pasakyti

KOMPLIMENTAI

Žaidimas tinkamas vestuvėms. Šiam žaidimui reikės obuolio ar nedidelio meliono, į kuriuos prismaigstoma visa eilė dantų krapštukų. Tada jauniesiems pasakoma, kad jie paeiliui turės traukti po vieną krapštuką ir pasakyti po komplimentą vienas kitam. Jei pritrūksta minčių, gali padėti piršliai. Šį žaidimą galima žaisti ir kokio nors jubiliejaus proga. 

ČIULPINUKAI

Žaidimas tinkamas didelėms grupėms žmonių, kai jau chebrytė yra šiek tiek „įsibėgėjusi”. Reikalingos priemonės: pigiausiu čiulpinukų, jų reikia turėti kažkur apie 20, būtų gerai jei tarp jų būtų porą didesnių. Taigi, čiupinukai visi yra išlupami iš popieriaus. Iš salės pakviečiama porą savanorių, jei žmonių daugiau, tai galima jiems liepti užsilipti ant kėdžių. Mes šį žaidimą žaidėme kalėdiniame baliuje, tai mes paaiškinome, kad kiekvienam reikės svečiams palinkėti garsiai pasakant: džiaugsmo, meilės, vilties ir pasisekimo. Tada kiekvienam žaidėjui į burną įdedamas vienas čiulpinukas. Žaidėjai vėl turi tą patį palinkėti. Tada vėl įdedamas dar vienas čiulpinukas į burną ir vėl turi palinkėti tą patį. Esmė, kad po kiekvieno papildomo čiulpinuko burnoje, reikia kuo aiškiau garsiai ištarti palinkėjimą, laimi žaidėjas kuris išdalinus visus čiulpinukus, aiškiausiai ištaria palinkėjimą. Išbandytas žaidimas, visiems labai patiko.  Juoko būna patikėkit…


KAMUOLIUKAS BURNOJE

Žaidėjas įsideda į burną stalo teniso kamuoliuką, jokiu būdu negalima jo nustumti į šoną, visada laikyti ant liežuvio ir duoti paskaityti kokį eilėraštį. Na sunkiai sekasi ta daryti, o kalba tikrai juokinga. Svarbu, kad skaitytų su intonacija. Dalyvauja du žaidėjai. Likusieji vakarėlio dalyviai gali įvertinti, kuris geriau pasirodė.

PERSKAITYK

Žaidėjams duodami laikraščio ar žurnalo tekstų iškarpos, ir jie turi nurodytą straipsnį perskaityti nurodyta intonacija. Pvz.: kriminalinį tekstą perskaityti džiaugsmingai, nuotaikingą tekstą perskaityti liūdnai, ir pan.

ŽAIDIMAS VAIKINAMS

Pakviečiami 2-4 vyrukai. Jų paprašoma trumpam išeiti iš salės. Su likusiais dalyviais sutariama, kad vaikinams bus duodama užduotis paeiliui sudainuoti kokią nors dainą, atsiraitojus kelnes. Išėjusiems vaikinams bus paaiškinama, kad jie rungsis, kuris kuo įdomiau sudainuos, nors iš tikrųjų vakarėlio dalyviai rinks plaukuočiausias kojas turintį vaikiną. Aišku, kol vaikinai dainuos, vakarėlio dalyviai nekalba apie tai, ką jie turi išrinkti. Padainavus visiems vyrukams, likę dalyviai išrenka nugalėtoją, pasakydami, koks iš tikrųjų buvo žaidimo tikslas.


DAINOS VIENA TEMA

Svečiai susiskirsto į dvi grupes ir bando prisiminti kuo daugiau dainų duota tema. Tarkim, viena grupė dainuoja dainas, kuriose minimas lietus, kita – apie saulę; viena – apie gėles, kita – dainas su moterų vardais ir t.t. Pralaimi ta grupė, kurios dainų arsenalas išsenka anksčiausiai. Šią užduotį reikėtų apgalvoti iš anksto, nes svarbu parinkti dainas su vienodo sunkumo tematika.

KONCERTAS

Vedėjas kiekvienam žaidėjui skiria kokio nors gyvūno ar paukščio vardą. Tada priėjęs prie kiekvieno žaidėjo jam į ausį pasako, kad šis tylėtų, nors ir bus duotas signalas rėkti. Tuo tarpu vienam ar dviems žaidėjams į ausį vedėjas pasako, kad šie po signalo turės kuo smarkiau šaukti balsu tų gyvūnų, kurių vardai jiems buvo duoti. Davus ženklą, pasigirsta tik tų dviejų žaidėjų balsas. Variantas – galima ir daugiau žaidėjų liepti šaukti.

vakarėliams, vestuvėms, gimtadieniui, mažiesiems