Scenarijus vestuvėms

Šį kartą noriu pasiūlyti jau sėkmingai išbandytą scenarijų vestuvėms. Šis scenarijus skirtas piršliams, kitaip tariant – liudininkams, kurie organizuoja šventę.scenarijus vestuvėms

1. Atvykimas pas jaunąją. Liudininkai kartu su jaunuoju atvyksta pas jaunąją ir jos tėvus. Jaunosios mama sutinka būsimąjį žentą, rankose laikydama varlės statulėlę, trumpai primindama pasaką apie varlę karalienę, kuri pabučiuota virto gražia princese. Po to anyta pasako, kad jeigu jaunasis nori išvysti savo princesę, turi pabučiuoti varlės statulėlę. Po to, pro duris iš namų išeina pasipuošusi jaunoji.

2. Porų pristatymas. Čia pasirinktinai piršliai pristato poras.

3. Užkandžiai prieš išvykstant į kelionę.4. Piršlio žodžiai: Mieli tėveliai, jūs šiandiena išleidžiate savo vaikus į tą patį gyvenimo kelią, į kurį prieš gerą laiko tarpą išėjote patys. Ir galbūt sudrėks jūsų akys sutinkant jaunąją porą su duoną ir druska vien dėl to, kad gerai žinote nueito kelio skonį ir kainą. Palinkėkime, kad tas kelias nuvestų mūsų jaunuosius į bendro gyvenimo laimę.

5. Poros eina puošti mašinų.

6. Prašymas palaiminti jaunuosius ir piršlienės žodžiai: mieli tėveliai, palaiminkite šią nuostabią jauną porą, nusprendusią šiandien sujungti savo likimus.

7. Vykimas į bažnyčią. Ceremonija bažnyčioje.

8. Po ceremonijos sveikinami jaunieji: pučiami muilo burbulai, barstomi žiedlapiai, paleidžiama porelė balandžių. Šaunamas šampanas.

9. Važiuojama prie tilto. Nešamos pamergės ir jaunoji per tiltą.

10. Vykstama fotografuotis ar į gamtą, ar ten kur pasirinkę jaunieji.11. Grįžimas namo.

12. Tėvų pasitikimas su duona ir druska.

13. Užduotys jauniesiems.

14. Stalo išpirktuvės: liudytojai gali su išpirkos reikalaujančias ginčytis, paklausti, ar ilgai jie dar baliavos, pasiūlyti eiti miegoti ir pan. Galima įteikti jiems žvakę, kad stebėtų jaunuosius pirmąją naktį, ar šie viską gerai daro, svečiams galima įteikti po čiulpinuką, kad saldžiai miegotų, jauniesiems liudininkai įteikia po naktinių ir šeimyninių apatinių porą.

15. Jaunųjų sveikinimai.

16. Sėdimas prie stalo: jaunųjų pasveikinimas, tostas, pasakojimas, kur visi buvo išvykę.

17. Vakarienė.

18. Rinkimai prie stalo: 3 komendantai, kuriems duodama po švilpuką. Taip pat renkami 3 stalo krutintojai, kurie gauna po semtuvėlį ir piltuvėlį, renkamas ginekologas, kuris gauna pirštines ir kepurę (kadangi visko šią naktį gali nutikti). Renkamas ir meilės ministras. Renkamas psichiatras, kuris gauna plaktuką (kad sutrikus centrinei nervų sistemai, galėtų padėti). Pamergėms renkami gerbėjų atmušėjai (kas atmuštų nuo kitų gerbėjų). Pabroliams įteikiami seilinukai, kad seilės nusivalytų bežiūrėdami į kitas.

19. Supažindinimo žaidimas.

20. Porą dainų, žaidimas ir tostas.

vestuvinis valsas - iliustracija21. Jaunųjų valsas. Galima prieš šokį pasakyti žodžius: Pirmojo valso sūkuryje jūs panašūs į saulės tekėjimą. Jūsų širdys spurda lyg paukščiai bendram skrydžiui ištiesę sparnus. Visą gyvenimą saugokite tyrą ir svaiginantį pirmojo valso jaudulį.

22. Šeimos židinio įteikimas, jaunųjų dovana tėvams, šeimininkėms.

23. Pertrauka, šokiai, gali būti žaidimas.

24. Po 00.00 val. ėjimas į lauką ir skraidančių žibintų leidimas, rūtų vainiko įteikimas.

25. Grįžus – torto pjovimas, puokštės ar keliaraiščio metimas.

26. Dainos, šokiai.

27. Išlydėjimas nakčiai: daina „Meilės simfonija”, dovanojama varškės (spausti sūriui), meilės eliksyro – šampano ir saldainių.

28. Kita diena: jaunųjų ir visų svečių kėlimas.

29. Pasiruošimas karti piršlį: skaitomas testamentas.

30. Sūrio įteikimas piršliams liudininkams. Šie savo ruožtu įteikia jaunajai prijuostę, jaunajam – plytą (namo pradžiai).

31. Pusryčiai, dalyvių apdovanojimas: balčiausi dantys (dantų pasta), bačkutės sargas (bokalas), didžiausias miegalius (pagalvė), šukuosena (šukos) ir pan.

32. Pagal galimybes baliavojama toliau arba šventė baigiama.