Žaidimai su klausimais

ĮŽYMYBĖS

Tai puikus susipažinimo žaidimas. Visiems žaidėjams ant nugarų užklijuojami įvairių įžymių žmonių (muzikantų, politikų, mokslininkų) vardai. kas užrašyta, vardo savininkas nežino. Bandydamas atspėti, jis turi klausinėti kitų: ar aš moteris? ar aš aktorius? Iš kokios šalies? ir pan. Laimi greičiausiai savo personažą atspėjęs žmogus. Žaidimas baigiasi, kai visi įmena, kas jie tokie yra.

KLAUSIMAI ANT POPIERIAUS

Paimami trys popieriaus lapai, ant kurių užrašoma didelėm raidėm raidėm žodžiai: tualetas, baras, viešnamis. Ant lapų pririšama po virvutę, kad būtų galima lapą užkabinti ant kaklo. Aišku, šiuos užrašus galima pasiruošti dar iki vakarėlio arba užrašyti taip, kad niekas nematytų. Vedantysis pakviečia iš vakarėlio dalyvių tris savanorius, juos sustato taip, kad jie stovėtų nugara į visus kitus svečius. Tada vedantysis pasirinktinai kiekvienam dalyviui, taip kad jis nematytų kas parašyta ant lapo, užkabina lapus trims pakviestiems savanoriams ant nugaros, taip kad užrašus ant jų matytų visi likusieji svečiai. Reikia perspėti, kad svečiai nesufleruotų kas ten parašyta, o tie, kuriems pakabinti lapai, nesidairytų ir nesistengtų perskaityt, kas parašyta ant jų užkabinto lapo.

 

Tada vedantysis paeiliui kiekvienam savanoriui garsiai užduoda klausimus (juos be abejo galite ir patys susigalvoti, tik jų neturi būti per daug, nes tada atsibosta): kada tu ten eini? su kuo tu ten eini? ką ten veiki? ką norėtum ten pasikviesti? T. y. užduodamas vienas klausimas ir peiliui visi garsiai atsako, užduodamas kitas klausimas ir vėl taip pat. Išbandytas žaidimukas, geriausiai tinka, kai yra didelė kompanija, būtų gerai turėti mikrofoną, tiesiog kad visi girdėtų.

KLAUSIMAI ATSAKYMAI

Svečiams užduodami linksmi bei nuotaikingi klausimai. Teisingai atsakę į pateiktus klausimus dalyviai apdovanojami.

DOVANOS

Žaidėjai susėda ratu. Peiliui kiekvienas savo kaimynui iš dešinės tyliai pasako ką šiam duos dovanų. Paskui kiekvienas paeiliui kaimynui iš kairės pasako, ką su dovana reikia padaryti. Ką kiekvienas gavo dovanų niekas nesako. Kai apsisuka visas ratas ir žaidėjai kaimynams viską tyliai pasako, tada garsiai kiekvienas iš eilės pasako, ką jis gavo dovanų ir ką jis su ja turi padaryti.

vakarėliams, vestuvėms, vestuviniai