Šokių žaidimai

ŠOKIS SU PASLAPTIMI

Šios užduotėlės metu vyrams užrišamos akys ir jie turi užrištomis akimis pasigauti šokių aikštelėje esančias merginas ir su jomis šokti. Kada muzika nutyla, vyrai turi atspėti su kuo jie šoko t. y. turėtų pasakyti merginos vardą. Beje, galima į merginų tarpą įmaišyti ir kokį vyruką su moterišku peruku. Smagiausia, kada tokį porininką išsirenka vyrukas užrištomis akimis. 

KEIČIAMĖS BATAIS

Šiam žaidimuikui reikia pakankamai drąsių vyrukų ir moterų, kurios nebijotų naujovių. Taigi, reikalinga vienodas skaičius žaidėjų – tai yra tiek vyrų, tiek moterų. Jei žaidžiama per vestuves, tai žaidimą gali vesti piršlys arba svočia. Sudaromos poros. Tai galima padaryti tarkim, iš anksto pasiruošus tam tikrą skaičių atvirukų ir juos perkirpus pusiau. Moterys traukia iš vienos krūvelės, vyrai – iš kitos. Ištraukę to pačio atviruko puses, dalyviai suskirstomi poromis. Tada žaidėjai turi nusimauti batus ir apsikeisti jais su savo porininku. Išeina taip, kad vyrukai apsimauna porininkės moters batus, o šios – porininko vyro batus. Tikslas žaidimo – kuol ilgiau šokti pagal muziką, nepametant porininko batų ir jų nenusimaunant. Laimėtojas – pora, iššokusi ilgiausiai.

 

ŠOKIS SU BALIONAIS 

Šiam žaidimui reikia įvairių spalvų balionių. Skambant muzikai visi balionai išmetami šokėjams virš galvų. Šokėjų užduotis – šokti taip, kad balionai nenukristų ant žemės.

ŠOKIS SUGLAUSTOMIS NUGAROMIS

Visi svečiai susiskirsto poromis. Kiekviena pora turi po balioną. Poros sustoja susiglaudę nugaromis, kuriomis laiko balioną. Užduotis grojant muzikai šokti taip, kad balionai nenukristų. Grojant muzikai, poros visą laiką turi judėti, šokti. Jeigu balionas nukrenta, ta pora iš žaidimo iškrenta. Laimėtojas – pora išsilaikiusi ilgiausiai. 

SURASK SAVO PORĄ

Vakarėlio merginos ant lapelių nupiešia savo portretą (arba variantas – gali trumpai save aprašyti). Tada lapeliai sumetami į kepurę ar šiaip kokį indą, iš kurio vyrai nežiūrėdami išsitraukia lapelį ir pagal jame esančią informaciją susiranda merginą ir pakviečia ją šokiui.

 

BATŲ PARADAS

Merginos ir moterys sumeta po vieną savo batelį į salės kampą ar salės vidurį. Vyrai, pradėjus groti muzikai pribėga prie sumestų batų ir čiumpa pirmą pasitaikiusį batą, tada susiranda bato savininkę ir pakviečia ją šokiui.

ŠOKIS SU PASLAPTIMI

Vyrai užrištomis akimis, pradėjus groti muzikai, gaudo damas ir šokdina jas tol, kol nustoja groti muzika. Tada vyrai turi atspėti, su kuo jie šoko.

LIMBO ŠOKIS

Kiekvienas dalyvis bando atsilošę pralįsti per pastoviai žeminamą kartelę. Iš pradžių kartelė laikoma gana aukštai. Kai visi dalyviai pralenda, kartelė truputį paleidžiama žemyn. Taip kartojama tol, kol pasiekiama riba, kurią įveikti gali tik patys lanksčiausieji. Žaidžiama skambant muzikai. Gali dalyvauti nustatytas skaičius dalyvių, arba visi norintys.

ŠOKIS SU SKRYBĖLE

Dalyvauja visi, kas tik nori šokti. Šokama pagal bet kokią muziką. Reikalinga skrybėlė. Šokama poromis. Vienos poros vaikinas užsideda skrybėlę ant galvos. Kiekviena mergina stengiasi skambant muzikai bei šokant nuimti nuo kitos poros vaikino galvos skrybėlę ir stengiasi ją uždėti savo partneriui. Taip skrybėlė keliauja tol, kol nustoja groti muzika. Laimi ta pora, kuri nutilus muzikai lieka su skrybėle.

žaidimai vakarėliams, gimtadieniui, linksmosios estafetės