Susipažinimo, bei klausimų žaidimai

NEPASIMESK

Visi sėda ratu, o vedėjas – centre. Jis prieina prie bet kurio žaidėjo ir užduoda klausimą, pvz.: Koks tavo vardas? Kur tu gyveni? ir pan. Tačiau yra viena sąlyga: atsakyti į klausimus turi ne tas, kurio klausia, bet kaimynas iš kairės. Jeigu atsakė tas, kuriam vedėjas užduoda klausimą, šis privalo nusimesti kokį nors rūbą. Laimi tas, ant kurio lieka daugiausiai rūbų.

TAIP ARBA NE

Vienam savanoriui užrišamos akys (gali būti parenkami ir keli dalyviai). Kitas žaidimą vedantis žaidėjas rodo į kitus ir klausia „aklojo”: Šitas žmogus? Žaidėjas, užrištomis akimis turi atsakinėti tik taip arba ne. Taip išrenkamas žmogus, kurį pastarasis turės pabučiuoti. Tada vedėjas rodo kurią nors išrinktojo kūno vietą ir klausia: čia? Užrištomis akimis dalyvis vėl atsakinėja tik taip arba ne. Tokiu būdu išrenkama vieta, kurią žaidėjas, atsirišęs akis turės pabučiuoti.

ATVIRUMO ŽAIDIMAS

Šis žaidimas tinka jau geriau susipažinus. Uždegamas degtukas ir siunčiamas ratu. Tas, pas kurį degtukas užgęsta, turi atvirai atsakyti į jam pateiktą klausimą. Klausimai dažniausiai būna labai asmeniniai. Pavyzdžiui: „Kada pirmąsyk pasibučiavai?”, „Ką apie save labiausiai gėdijiesi prisipažinti?”, „Kuri iš šio vakaro viešnių tau atrodo patraukliausia?” ir pan.