Nauji žaidimai vestuvėms, gimtadieniams…

vestuviniai žaidimaiŠį kartą siūlome keletą užduočių tipo žaidimukų, kurie puikiai galėtų tikti vestuvėms, gimtadieniams ir pan.

KEIČIAMĖS BATAIS

Šiam žaidimuikui reikia pakankamai drąsių vyrukų ir moterų, kurios nebijotų naujovių. Taigi, reikalinga vienodas skaičius žaidėjų – tai yra tiek vyrų, tiek moterų. Jei žaidžiama per vestuves, tai žaidimą gali vesti piršlys arba svočia. Sudaromos poros. Tai galima padaryti tarkim, iš anksto pasiruošus tam tikrą skaičių atvirukų ir juos perkirpus pusiau. Moterys traukia iš vienos krūvelės, vyrai – iš kitos. Ištraukę to pačio atviruko puses, dalyviai suskirstomi poromis.Tada žaidėjai turi nusimauti batus ir apsikeisti jais su savo porininku. Išeina taip, kad vyrukai apsimauna porininkės moters batus, o šios – porininko vyro batus. Tikslas žaidimo – kuol ilgiau šokti pagal muziką, nepametant porininko batų ir jų nenusimaunant. Laimėtojas – pora, iššokusi ilgiausiai.

ŠOKIS SU PASLAPTIMI

Šios užduotėlės metu vyrams užrišamos akys ir jie turi užrištomis akimis pasigauti šokių aikštelėje esančias merginas ir su jomis šokti. Kada muzika nutyla, vyrai turi atspėti su kuo jie šoko t. y. turėtų pasakyti merginos vardą. Beje, galima į merginų tarpą įmaišyti ir kokį vyruką su moterišku peruku. Smagiausia, kada tokį porininką išsirenka vyrukas užrištomis akimis. 

ŠOKIS SU BALIONAIS 

Šiam žaidimui reikia įvairių spalvų balionių. Skambant muzikai visi balionai išmetami šokėjams virš galvų. Šokėjų užduotis – šokti taip, kad balionai nenukristų ant žemės.