Naujos mažiau girdėtos užduotys įvairioms progoms

Linksmos vakarėlių užduotysŠį kartą siūlome keletą užduočių, kurias kuo puikiausiai galima pritaikyti tiek įvairiausių vakarėlių, tiek vestuvių ar kokia kita linksma proga. 

BUČKIS

Žaidime dalyvaujančios merginos sustoja ratu. Vienam savanoriui vyrui užrišamos akys. Jo užduotis – paeiliui pabučiuoti merginas ir atpažinti, kuri yra kuri. Žinoma, turėtų būti visi pažįstami. Linksmiausia ir netikėčiausia tai, kad kai jau žaidėjui yra užrištos akys, į ratą įmaišoma keletas vaikinų… 

KAKLARAIŠTIS

Šiame žaidimuke dalyvauja bent dvi poros mažiausiai, bet gali dalyvauti ir daugiau. Kiekvienai porai duodama po kaklaraištį neužrištą ir po storas statybines pirštines. Merginos turi per tam tikrą nustatytą laiką kuo greičiau užrišti kaklaraištį, mūvėdamos pirštines. Laimi pora, ne tik per laiką spėjusi užrišti kaklaraištį, bet ir tai padariusi kuo gražiau. 

KAS GREIČIAU PAGAUS

Čia daugiau estafetinio tipo užduotis. Visi žaidėjai suskirstomi į dvi komandas. Kiekvienas pirmas komandos dalyvis turi po apelsiną ir ant galvos uždėtą skrybėlę. Po signalo, pirmi žaidėjai turi viena ranka išmesti aukštyn apelsiną, o kita nusiimti nuo galvos skrybėlę ir ore spėti pagauti apelsiną. Jei suklysta turi pakartoti iš naujo užduotį. Pagavęs apelsiną jį perduoda kitam žaidėjui ir jam ant galvos uždeda skrybėlę. Šis toliau analogiškai viską kartoja. Laimi komanda, pirma atlikusi užduotį. Variantas: galima išrinkti kokius 3-4 dalyvius, kurie turi tas pačias priemones. po signalo jie turi apelsiną sugauti tarkim kokius 5 kartus. Laimi pirmasis tai padaręs žaidėjas.