Stalo žaidimas visai šeimai

Žaidimas šeimai

Šį kartą norime Jums padėti prisiminti seną stalo žaidimuką “Pataikyk”, kurį gali žaisti absoliučiai bet kas: vaikai, tėvai, tėvai su vaikais ir pan. Pamatę iliustracijas turbūt daugelis prisiminsite šio žaidimo taisykles, na o tiems, kurie galbūt nežinote, ar primiršote, kaip žaisti, priminsime taisykles.

Taigi, pirmiausia turite paimti bet kokio dydžio popieriaus lapą, rekomenduojame, kad mažiausias dydis būtų A4 formato. Reikės dviejų skirtingų spalvų rašymo priemonių, geriausiai tam tinka flomasteriai, nes jie geriau slysta.

Žaidžia du žaidėjai. Ant lapo, taip kaip parodyta paveikslėlyje, nusipiešiame futbolo vartus ir per vidurį nubrėžiame liniją. Kiekvienas jų pasirenka skirtingos spalvos piešimo priemones ir futbolo vartų, nupieštų ant lapo, pusę, nuo kurios pradės žaidimą.Žaidimas šeimai

Žaidimas pradedantysis žaidėjas paima rašymo priemonę ir piršto galu ją stačiai prispaudęs laiko nuo kurio nors pasrinkto vartų langelio. Švelniai spausdžiamas pirštu flomasteris anksčiau ar vėliau slysta popieriumi ir slysdamas nubrėžia liniją. Kur liniją baigiasi, ten vienas žaidėjas piešia skrituliuką, kitas kryžiuką.

Kitas žaidėjas tą patį daro iš savo vartų pusės. Taip, peiliui žaidėjai brėžia linijas, stengdamiesi priartėti prie varžovo kryžiuko ar skrituliuko, stengiantis į jį pataikyti savo linija. Pataikius, užspalvojamas priešininko vartų langelis. 

Žaidimas visai šeimai

Tada, pralaimėjęs žaidėjas renkasi kitą vartų langelį ir toliau tęsia žaidimą nuo jo. Žaidėjas, pataikęs į priešo kryžiuką ar skrituliuką, žaidžia nuo vietos, kur pataikė.

Taip žaidžiama tol, kol užspalvojami visi kurio nors žaidėjo vartų langeliai. Pereinant į kitą žaidėjo pusę, būtina kirsti vidurio liniją.

Baigus žaidimą, laimėtojas tas, kurio liko noras vienas neužspalvotas vartų langelis. Vartų langelių skaičių prieš pradedant žaidimą, galima sutarti bet kokį.