Žaidimas Jūsų Kalėdiniam vakarėliui

Siūlome kalėdinei Jūsų šventei puikiai tinkantį žaidimą – palinkėjimą. Šiam žaidimui reiktų iš anksto pasiruošti.

Taigi, reikalingas didelis popieriaus lapas, kuriame galima nupiešti kokį nors kalėdinį atributą ar ką nors panašaus. Šalia piešinuko reikia surašyti palinkėjimus, juos numeruojant, tarkim:

1. Linkiu kitais metais šilumos;

2. Linkiu puikios sveikatos ir t.t.

Linkėjimai gali būti tiek rimti, tiek juokingi ar netikėti. Čia jau Jūsų kūrybos reikalas. Palinkėjimų turėtų būti tiek, kiek yra svečių.

Tada reiktų pasiruošti kiekvienam palinkėjimui po dovanėlę, tarkim: palinkėjimui Nr. 1 pvz.: kojinių porą, Nr. 2 – pakabuką svarmenį ir t.t. Na žodžiu, viskas priklauso nuo Jūsų išmonės. Dovanėlės gali būti nedidelės, simbolinės, humoristinės ir t.t. (pampersas, tušinukas, kalėdinis žaisliukas ir pan.). Svarbu, kad dovanėlė sietųsi su palinkėjimu. Tas dovanėles reiktų kokiam krepšy laikyti, jas susinumeravus.

Žaidimo eiga: Svečiam susirinkus, vedantysis pasako, kad kiekvienas svečias šventės pradžioje pasirenka kurį nors palinkėjimą ir prie jo parašo savo vardą ir pavardę. Vėliau, kai jau vedantysis mato, kad visi pasirinko po palinkėjimą, arba tiesiog kaip baigiamąjį šventės akcentą, visus sukviečia prie stalo ir paeiliui skaito palinkėjimus. Perskaitęs pirmą palinkėjimą pakviečia ateiti tą svečią, kuris pasirinko tą palinkėjimą ir jam įteikia to palinkėjimo dovanėlę.

Tikrai smagus, linksmas vakarėlių žaidimas 🙂 beje išbandyta, taigi gerą nuotaiką garantuoju 🙂