Žaidimas krikštynoms

Šiam žaidimui bus reikalinga tiek popieriaus lapų, kiek yra krikštynų svečių.

1. Ant kiekvieno lapo reikia surašyti paeiliui į skirtingas eilutes frazes: SUDĖTIS; VARTOJIMO BŪDAS; VARTOJIMO TERMINAS; REKLAMINIS ŠŪKIS; ĮŽYMUS ŽMOGUS, KURIS NAUDOJASI ŠIUO DAIKTU.

2. To pačio lapo apačioje reikia parašyti kokį nors daiktą, susijusi su krikštynomis, daiktai gali būti juokingi ir susidedantys iš daugiau nei vieno žodžio. Pvz.: krikšto tėčio plaktukas, čiulptukas, sauskelnės ir t.t.

3. Tada tą eilutę, kur yra parašytas daiktas reikia užlenkti į priekį kelis kartus, tam kad svečiai nematytų, kas parašyta. Galima užlenktą vietą priklijuoti, bet nesmarkiai, kad paskui būtų galima nesunkiai atplėšti.

Žaidimo eiga:

Visi svečiai gauna po tokį lapą su paslėptu daikto pavadinimu ir anketa – klausimynu. Kiekvienas jų užpildo anketą. Reikia luktelt, kol visi užpildo anketas. Atplėšti bus galima žaidimo vedėjui pasakius.

Kada visi užpildo anketą, paeiliui po vieną atplėšia ir garsiai perskaito paslėpto daikto pavadinimą. Tada skaito to daikto sudėtį, vartojimo būdą ir t.t. Esmė šio žaidimuko – daiktai su savo netikėtu juokingu pristatymu, reklama.