Klausimų ir atsakymų žaidimas Jūsų šventei

Klausimai vakarėliams

Šį žaidimą greičiausiai visi žinote, na, o tiems, kas dar nežino, trumpai apie jį papasakosiu. Beje žaidimas puikiai tinkamas vakarėliams, gimtadieniams, krikštynoms ir pan.

Taigi, žaidimo esmė: yra dviejų rūšių kortelės, vienose jų surašyti klausimai, kitose jų – atsakymai. Įdomiausia tai, kad kiekvienas atsakymas tinka bet kuriam iš klausimų, kaip ir  kiekvienas klausimas tinka bet kuriam atsakymui. Kiek teko išbandyti šį žaidimą, tai geriausia, jei būtų du vedantieji.

Žaidimo eiga: Vienas turi klausimų korteles, kitas – atsakymų. Taigi, vedėjas su klausimų kortelėmis paeiliui prieina prie žaidėjų, ta prasme prieina prie pirmo žaidėjo, duoda jam išsitraukti kortelę su klausimų.

Tada žaidėjas tyliai sau perskaito ištrauktą klausimą ir garsiai įvardina žaidėją, kurio jis norės to klausimo paklausti. Tuomet tas žaidėjas atsistoja ir išsitraukia iš vedėjo su atsakymais, vieną atsakymą. Po to žaidėjas su klausimu jį garsiai perskaito, o žaidėjas su atsakymu garsiai atsako. Tada sekantis žaidėjas traukia klausimą ir t.t.

Svarbiausia, kad žaidėjas su klausimų iš karto jo garsiai neskaitytų, o tyliai perskaitęs garsiai pasakytų, kieno jis norėtų paklausti klausimo. Išbandyta ir tikrai linksma 🙂 

Klausimus ir atsakymus rasite čia 🙂