Vestuviniai žaidimai

Jums ir Jūsų patogumui keletas naujų vestuvinių žaidimų. Taigi:

1. Žaidimas užduotis. Jos metu išrenkami keli dalyviai arba tai gali būti vestuvių porų vyrukai (pabroliai). Iš anksto reikėtų būti pasiruošus dėžutes su virvute, kad būtų galima aplink juosmenį dėžutę prisirišti. Geriausia tinka pusiau atviros dėžutės. Taip pat reikia stalo teniso kamuoliukų. Bei reikia didelio dydžio apatinių kelnaičių, ant kurių kiekvienos būtų aiškiai matomas užrašas: pvz. – gražuoliukas, seksi berniukas ir t.t. (čia kaip jau organizatoriai sugalvos). Žaidimo esmė: dalyviai išsirikiuoja prieš svečius nugaromis į juos. Kiekvienam dalyviui liepiama užsimauti ant kelnių viršaus po apatines kelnaites taip, kad užrašas būtų ant užpakalio. Tada kiekvienam jų apjuosiama aplink juosmenį dėžutė su virvute, taip kad dėžutė būtų už nugaros ir ją gerai matytų svečiai. Į dėžutes įdedamas vienodas skaičius kamuoliukų, geriausiai kiek telpa. Užgrojus muzikai žaidėjai turi šokdami ar bet kaip judindami užpakalį išbarstyti iškratyti iš dėžučių kamuoliukus. Iš vietos pajudėti bei bėgioti ar vaikščioti negalima. Laimi greičiausiai tai padaręs žaidėjas.


2. Taip pat žaidimas užduotis. Dalyvauja merginos ir vaikinai. Jų turi būti po vienodą skaičių. Vaikinai atskirame ratuke, merginos kitame ratuke, keletos metrų atstumų vieni nuo kitų. Užgrojus muzikai visi savo rateliuose šoka, muzikai nutilus, merginos turi kuo greičiau pasirinkti po vyruką, prie jo pribėgti, o vyrukas turi ją pakelti ant rankų. Pora, kurios mergina paskutinė buvo pakelta ant rankų iškrenta. Atidžiai turi stebėti vedantysis. Ir taip toliau visi po porą iškrenta, tol, kol lieka viena pora nugalėtoja.

3. Šiam žaidimui reikia turėti 3 arba 4 poras didelių virtuvinių pirštinių, skirtingų spalvų. Žaidime dalyvauja būtinai jaunikis ir jaunoji bei dar kas nors iš pabrolių ar pamergių. Gali dalyvauti viso 5-6 žmonės. Žaidimo vedantysis pristato žaidimą, liepia žaidimo dalyviams atsistoti, dalyviai visi būna šalia vienas kito sustoję. Jie ant rankų užsimauna po skirtingos spalvos pirštinę. Vedėjas paaiškina, kad jis užduos klausimus ir jei atsakymas taip, tai reiks pakelti aukštyn pvz. baltos spalvos pirštinę, jei atsakymas – ne, tai pvz. raudonos spalvos pirštinę. Tarkim klausimai gali būti juokingi, sukti, tik prieš pradedant žaidimą, reikia sutarti, kad visi atsakinės tik tiesą. Klausimai pvz.: ar vairavai kada automobilį išgėręs? ar sapnuoji košmarus? ir t.t. Uždavus visus klausimus gali sekti vedančiojo tostas už dalyvių atvirumą ar kažkas panašaus.

Vestuviniai žaidimai, žaidimai vestuvėms, žaidimai vakarėliams