Dar šiek tiek žaidimų vestuvėms

vestuviniai žaidimai, žaidimai pamergėms, žaidimas jaunavedžiui

Sveiki 🙂 Šiam kartui siūlau dar keletą visiškai nesudėtingų, bet labai nuotaikingų žaidimų Jūsų vestuvių šventei. Pradedam:

Vestuvinis žaidimas, kuriame dalyvauja tik pamergės, o jeigu tokių nėra – bet kas iš svečių moteriškosios pusės. Vedantysis pakviečia tarkim 5-6 dalyves ir pakviečia jas atsisėsti ant kiekvienai iš jų iš anksto paruoštos kėdės. Kėdės išdėliotos viena šalia kitos, taip, kad atsisėdusios dalyvės būtų veidu į svečius. Po vedančiojo signalo (tai gali būti ir užgrojusi muzika) pasakoma, kad dalyvės turės iš bet kurio vestuvių svečio vyruko pasiskolinti kelnių diržą, jį užsidėti sau ir kuo greičiau grįžti atsisėsti ant bet kurios kėdės. Pirmai užduočiai visoms dalyvėms užtenka kėdžių. Prasidėjus antram turui, vedantysis pasako, kad dabar dalyvės turės gauti iš svečių kaklaraištį, jį užsidėti (galima bet kaip) ir grįžti ant bet kurios kėdės. Tačiau merginoms ieškant kaklaraiščio, vedantysis vieną kėdę patraukia. Lieka viena kėde mažiau nei yra dalyvių. Likusi paskutinė be kėdės dalyvė iškrenta. Toliau žaidimas vyksta analogiškai. Paprašoma merginų gauti švarką, batus, euro banknotą, laikrodį ir pan. Čia jau vedančiojo išmonės reikalas. Svarbu, kad švarką dalyvės apsirengtų, batus apsiautų, laikrodį užsidėtų ant rankos, banknotą įsidėtų į kišenę ir t.t. Taip žaidžiama, kol lieka viena nugalėtoja, kurią jaunieji gali apdovanoti kokiu nors prizu.

Žaidimas vestuvėms, skirtas dalyvauti vyrukams. Šiam žaidimui vedėjas turėtų iš anksto pasiruošti t.y. esant progai, ar per kokią nors pertraukėlę pasikviesti tarkim 4 vyrukus ir su jais sutarti, kad kai jis organizuos šį žaidimą, jis pakvies tuos pačius vyrukus, jiems užriš akis ir užgrojus muzikai pagal ją turės šokti. Tačiau, yra vienas bet… Vedantysis jiems paaiškina, kad į šį žaidimą bus pakviestas ir dar vienas vyrukas jau pačiam žaidimui prasidėjus, t.y. šis vyrukas apie vedančiojo ir kitų dalyvių susitarimą nieko nežinos. Vedančiojo su tais vyrukais sutartis tokia, kad kai tik užgros muzika, jie tylia atsiriš akis, nusiims raiščius ir tyliai pasišalins iš šokių aikštelės. O aikštelėje beliks tik vienas naujai pakviestas dalyvis šokėjas, kuris nieko apie tą susitarimą nežinos. Tad muzikai užgrojus, susitarę dalyviai nusiima raiščius ir pasišalina, o lieka šokti vienintelis vyrukas. Svečiai, žiūrovai gali plojimais, ovacijomis palaikyti likusį vienintelį šokėją. Vedantysis ar didžėjus gali pakaitalioti ir muzikos stilių, kad būtų įdomiau. Žinoma, nustojus groti muzikai, vienintelis šokėjas taip pat nusiima raištį ir pamato, kad vistik ji buvo vienintelis. Be abejo, toks šokėjas nusipelno jaunųjų apdovanojimo kokiu nors ypatingu prizu.

Zaidimai vestuvems, vestuviniai zaidimai, vestuviu zaidimai